Natalia
Jest doktorem nauk społecznych w dyscyplinie naukowej psychologia, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji i psychologiem. Pomaga ludziom dokonać zmiany, by ich życie było bardziej satysfakcjonujące.
Ukończyła studia magisterskie z psychologii ze ścieżką kliniczną, studia podyplomowe z coachingu oraz obroniła rozprawę doktorską z psychologii. Kontynuuje swoją ścieżkę edukacji na ostatnim, 4. roku studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Od 2019 roku prowadzi własną działalność, której celem jest pomoc psychologiczno-psychoterapeutyczna. Przeprowadziła ponad 4000 sesji psychologicznych lub psychoterapeutycznych z pacjentami 1:1. Od grudnia 2023 roku prowadzi prężnie działający gabinet psychoterapii online, który stale powiększa swoje szeregi wykwalifikowanych specjalistów.
Dodatkowo na co dzień dzieli się swoją wiedzą na Instagramie, gdzie zgromadziła rzeszę ponad 100 tysięcy obserwujących, a jej treści ogląda miesięcznie około 1mln osób.
Pracuje głównie z osobami mierzącymi się z:
zaburzeniami lękowymi,
brakiem pewności siebie,
nadmiernym perfekcjonizmem,
zaburzeniami osobowości (osobowość borderline, unikowa, narcystyczna i anankastyczna)
Elżbieta
Jest certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, posiadającą certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) nr 993. Ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej oraz pedagogiki o specjalności profilaktyka społeczna i resocjalizacja.
W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla niej nawiązanie autentycznej relacji oraz otwartość na potrzeby drugiej osoby. Towarzyszy w trudnych momentach, koncentrując się na budowaniu wspierającej relacji opartej na bezpieczeństwie, zaufaniu i zaangażowaniu.
Pracuje z osobami zmagającymi się z:
zaburzeniami nastroju,
zaburzeniami lękowymi,
zaburzeniami osobowości,
stresem,
niskim poczuciem własnej wartości,
poprawą jakości życia,
problemami w relacjach międzyludzkich,
kryzysami emocjonalnymi,
kryzysami w związku,
trudnymi sytuacjami życiowymi,
zaburzeniami psychosomatycznymi,
problemami ze snem,
zaburzeniami odżywiania,
trudnościami w komunikacji.
Katarzyna
Ukończyła psychologię w specjalności neuropsychologia. Jest psychoterapeutką w trakcie całościowego czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Aktualnie kontynuuje studia doktoranckie z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
W pracy terapeutycznej integruje wiedzę, by w sposób całościowy i indywidualny postrzegać problemy i towarzyszyć w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Szczególnie ważne jest dla niej tworzenie wspierającej relacji opartej na zaufaniu, zrozumieniu i otwartości.
Pracuje z:
nadmiernym stresem,
trudnościami relacyjnymi i komunikacyjnymi,
problemami natury emocjonalnej,
zaburzeniami nastroju,
zaburzeniami lękowymi,
zaburzeniami osobowości,
niskim poczuciem własnej wartości,
zwiększaniem jakości życia,
kryzysami życiowymi (w tym kryzysy zdrowotne i chorób przewlekłych)
Karolina
Jest psychologiem posiadającym uprawnienia pedagogiczne oraz psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji. Od zawsze zafascynowana relacjami międzyludzkimi, a obecnie jej misją zawodową jest wspieranie innych w budowaniu satysfakcjonujących więzi oraz odnajdywaniu siebie w złożonych sytuacjach życiowych.
Psychologią oraz pracą z ludźmi zajmuje się już od prawie dekady. Na co dzień w dużej mierze wspiera dzieci oraz ich rodziców, wierząc że nasze pierwsze relacje są tym, co pozostaje z nami na dalszych etapach życia. Bliska jest jej także praca z dorosłymi, osobami młodymi oraz nastolatkami, które mierzą się z wyzwaniami współczesnego świata.
Z klientami pracuje nad:
usprawnianiem komunikacji w relacjach,
obniżaniem poziomu przewlekłego stresu,
poprawą nastroju,
poprawą poczucia własnej wartości,
zarządzaniem kryzysami,
nauką stawiania granic i budowania relacji,
nauką odporności psychicznej,
rozwijaniem kompetencji wychowawczych,
budowaniem relacji i komunikacji w rodzinie.
Magdalena
Jest magistrem psychologii i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia Kontynuuje studia doktoranckie z zakresu nauk społecznych. Ukończyła również studia magisterskie z pedagogiki.
W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla niej nawiązanie autentycznej relacji oraz otwarcie się na potrzeby drugiej strony. Będzie towarzyszyć Ci w ważnych momentach, koncentrując się na budowaniu wspierającej relacji opartej na bezpieczeństwie, zaangażowaniu i współpracy.
Pracuje z:
zaburzeniami nastroju,
zaburzeniami lękowymi,
zaburzeniami osobowości,
stresem,
niskim poczuciem własnej wartości,
polepszaniem jakości życia
zaburzeniami w relacjach międzyludzkich,
kryzysami emocjonalnymi,
kryzysami w związku,
kryzysem życiowym,
zaburzeniami psychosomatycznymi,
problemami ze snem,
osobami doświadczającymi problemów w komunikacji.
Weronika
Jest absolwentką kierunku psychologia ze specjalnością z zakresu psychologii klinicznej. Jest psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia w Instytucie Poznawczym we Wrocławiu.
Pracuje z osobami:
z zaburzeniami lękowymi,
z zaburzeniami nastroju,
dotkniętymi kryzysami relacyjnymi i emocjonalnymi,
z niskim poczuciem własnej wartości,
z niską asertywnością,
z trudnościami z radzeniem sobie w stresie,
Diagnozuje i wspiera osoby z zespołem nadpobudliwości ruchowej i deficytem uwagi (ADHD). Diagnoza ADHD jest możliwa po wcześniejszych konsultacjach/psychoterapii u Pani Weroniki, kiedy widoczne jest wskazanie do niej.
Marta
Jest psychologiem, psychoterapeutka poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji, seksuologiem oraz specjalistką psychoterapii uzależnień.
Pracuje z osobami zmagającymi się z:
niską samooceną,
zaburzeniami nastroju,
zaburzeniami lękowymi,
zaburzeniami osobowości (borderline, osobowość narcystyczna, anankastyczna, unikowa),
zaburzeniami psychosomatycznymi,
kryzysami w relacjach,
zaburzeniami snu,
oferuje wsparcie w różnego rodzaju kryzysach (między innymi suicydalnych), trudnościami z komunikacją i w rozumieniu swoich potrzeb.